Bayel Plastik'e Dair
Her Şey

1987 yılında imalata başlayan BAYEL PLASTİK yıllar içerisinde kendini geliştirerek hammadde tedarikçiliği ile tanınmış bir firma haline gelmiştir. Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ve müşteri portföyüyle firmamız yurtiçinde ve yurtdışında yaptığı faaliyetlerle başarıyı yakalamış, sizlerden gelen taleple ve sizlerin desteği ile her geçen gün çeşitlerini ve kalitesini arttırarak yoluna devam etmektedir.

Hedeflerimiz

Çağımızda çok hızlı bir şekilde yaşanan bilimsel ve teknolojik faaliyetlerin globalleştirip rekabete giderek yoğunlaştırdığı ortamda kaliteli hizmet üretimi tek başına yeterli değildir. Kalitenin yanında fiyat ve hızda büyük önem kazanmıştır. Bu bakımdan müşteri memnuniyetini sağlamak için kalite-maliyet-temin ve esneklik bütün çalışanlarımız tarafından benimsenmiştir bir olgudur.

Alanında deneyimli ekibi sayesinde Bayel Plastik yaptığı tüm iş sözleşmelerini zamanında ve gereklerini tam olarak yerine getirerek teslim etmiş, bu şekilde plastik ambalaj sektöründe referans gösterilen bir firma olmuştur. Bayel Plastik kaliteli iş üretmeyi kendine ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.